»

Sau
14
2012

Matematika -mokslų tarnaitė

Matematikų olimpiada

Yra sakoma, kad „matematika – mokslų tarnaitė“. Iš šio vertinimo matyti, kad be matematikos ir jos metodų neįmanomas joks šiuolaikinis mokslas. Reikia džiaugtis, kad yra mokykloje mokinių, kurie neabejingi šiam sunkiam mokslui, mokosi logiškai mąstyti, gilina matematinius gebėjimus, stengiasi tobulėti, žinias taiko kebliose situacijose, sprendžia problemas, galvosūkius, esant galimybei stengiasi panaudoti savo gebėjimus ir pademonstruoti matematinį raštingumą.
Gruodžio 9 d. mokyklos 5 – 8 klasių mokiniai susibūrė parodyti savo žinias mokyklos jaunųjų matematikų olimpiadoje. Olimpiadiniai uždaviniai nėra lengvi, reikalauja ne tik žinių taikymo, bet dažnai verčia kūrybiškai žiūrėti į uždavinio sąlygą ir surasti teisingą sprendimo kelią dažniausiai sudėtingose, nestandartinėse gyvenimo situacijose. Todėl džiugu, kad susirinko nemažas būrys minėtų klasių mokinių palenktyniauti, atliekant pakankamai sudėtingas užduotis. Savo klasėse geriausiais tapo: 5 kl. – Žavinta Butaitė, 6 kl. – Deividas Martinkus, 7 kl. – Alvydas Kiudelis, 8kl. – Remigijus Katlauskas. Geriausiems mokyklos jauniesiems matematikams įteikti padėkos raštai. Aukite, tvirtėkite, semkitės žinių iš mokytojų, knygų, pasitelkite naujausias informacines technologijas, stenkitės garsinti savo ir mokyklos vardą, o domėjimasis matematika teatveria tiksliųjų mokslų duris, siekiant įgyvendinti Jūsų ateities planus.

Matematikos mokytoja R. Taurienė.

 

Parašykite komentarą