«

»

Geg
14
2012

Mokyklos sportininkų pasiekimai

Mokyklos vaikinų komanda, dalyvavusi neseniai vykusiose Pakruojo rajono kaimo mokyklų atletikos varžybose, tapo nugalėtoja. Todėl gegužės 9 d. mokyklos sportininkai, kaip rajono atstovai, vyko į Šiauliuose surengtas finalines šalies kaimo mokyklų lengvosios atletikos varžybas. Ten mokiniai pasiekė neblogų rezultatų. 800 metrų bėgimo rungtyje Aistis Galiauskas aplenkė penkiolika respublikos mokyklų atstovų ir užėmė penktą vietą šalyje. Robertas Pakalnis rutulio stūmimo varžybose aplenkė keturiolika šalies mokyklų atstovų ir užėmė aštuntą vietą. Ovidijus Maračinskas šuolio į tolį rungtyje užėmė penkioliktą vietą. Vilius Čeponis, dalyvavęs 100 metrų bėgime, užėmė tryliktą vietą šalyje. Gytis Burkovskis, jauniausias varžybose dalyvavęs mokyklos sportininkas, 100 metrų bėgime užėmė dvidešimtą vietą. Bendroje komandų įskaitoje iš 24 dalyvavusių Lietuvos mokyklų finalinių lengvosios atletikos varžybų komandų Žeimelio vidurinės mokyklos komanda, kuriai vadovavo kūno kultūros mokytojas Virginijus Padgurskis, iškovojo tryliktą vietą šalyje.

Parašykite komentarą