«

»

Gru
05
2013

Informatikos olimpiada

Lapkričio 22 d. mokykloje vyko informatikos olimpiada, kurioje dalyvavo 9-12 klasių moksleiviai. 9-11 klasių mokiniai atliko teorijos testą, sudarytą iš 20 klausimų, ir praktines užduotis iš Word ir Excel programų. 12 klasės mokiniai atliko praktines užduotis iš tekstinio dokumento ir skaičiuoklės rengimo programų bei programavimo užduotis. 9-11 klasių mokinių grupėje geriausių rezultatų pasiekė Remigijus Katlauskas (10 kl.), surinkęs 95 taškus, antrą vietą užėmė Deividas Lisauskas (11 kl.) – 94 taškai, trečią vietą – Lukas Jukna (11 kl.) – 91 taškas. Iš dvyliktokų geriausiai sekėsi Mindaugui Bernotui (96 proc.), Dovilei Juknaitei (82,5proc.) ir Deivydui Katlauskui (76 proc.).

Informacinių technologijų mokytojas K. Kabalinskas

Parašykite komentarą