«

»

Kov
10
2014

Susitikimas su buvusiais mokyklos mokiniais – krašto apsaugos kariais

 Kovo 6 dieną mokykloje vyko 9-12 klasių moksleivių susitikimas su buvusiais mokyklos mokiniais – krašto apsaugos kariais Gyčiu ir Mariumi Metlovais bei Robertu Naunyku. Pirmiausia kariai tarė sveikinimo žodį mokyklai tapus gimnazija, o direktorei ir buvusiam klasės auklėtojui Jonui Petraičiui įteikė po atminimo dovanėlę. Kariai supažindino gimnazistus su tarnyba Lietuvos kariuomenėje, rodė trumpus filmukus apie karo mokyklą bei karaliaus Mindaugo husarų batalioną. Jie pasakojo, ko reikia norint tapti kariu, pristatė atsivežtus ginklus. Susitikimo pabaigoje buvo suteikta galimybė pašaudyti šiais ginklais. Tai patiko net tik mokiniams, bet ir mokytojams. Karių pasakojimai apie įtampą, nakvynes miške ir vos pakeliamus ginklus gimnazistų neišgąsdino. Susitikimui baigiantis kai kurie svarstė apie galimybes stoti į KASP gretas.

9b klasės mokinė Mintarė Simonaitytė

IMG_0057IMG_0049IMG_0077IMG_0112

Parašykite komentarą