«

»

Bal
25
2014

Išvyka į Žeimelio bendrovės karvių fermą

Balandžio 22 d. mes,  9b klasės mokinės, kartu   su klasės auklėtoja D. Freibergiene nuvykome į  Žeimelio  bendrovės karvių  fermą. Išvykos metu susipažinome su gyvulininkystės profesijomis – šėrikų, zootechnikų, melžėjų darbo eiga, ypatumais. Fermoje mus pasitiko vyr. zootechnikė Vida Ščeponienė ir vedėja Vilija Mikalajūnienė. Ten pamatėme pažangiausius fermos įrenginius, modernius tvartus, mechanizuotas  pieno melžimo linijas. Iš arti galėjome stebėti mechanizuotą karvių melžimą, bet pačios pabandyti taip ir neišdrįsome. Taip pat aplankėme ir kitas šalia esančias fermas, pasidžiaugėme pačiais mažiausiais fermų gyventojais-veršiukais. Išvyka padėjo suprasti, kad gyvulininkystės srityje dirbančių žmonių darbas gana sunkus ir atsakingas.

9b klasės mokinė Mintarė Simonaitytė

Parašykite komentarą