«

»

Lap
17
2014

Šiaulių universiteto informacija 3g ir 4g klasių moksleiviams

Lapkričio 19 dieną (trečiadienį) 12.00 val. Šiaulių universiteto komanda – Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos lekt. Egidijus Elijošius, Žeimelio gimnazijos abiturientas, Menų fakulteto studentas Severinas Norgaila, Humanitarinio fakulteto studentės Agnė Klybaitė ir Martyna Balčiūnaitė  – Žeimelio gimnazijoje pristatys Universitete vykdomų studijų programų įvairovę, pakomentuos stojančiųjų daromas klaidas, tarp abiturientų sklandančius mitus apie aukštąjį mokslą. Kviečiame dalyvauti susidomėjusius 3 ir 4 klasių gimnazistus.

logo

Šiaulių universitetas taip pat kviečia apsilankyti svetainės puslapyje, kuriame viešinamos projekto mokiniams ir mokytojams „Būk ŠUmnas!“ veiklos.

Turite klausimų? Konsultuokitės:  tel. (8 41) 595 755,  el. p. studijuok@su.lt,   http://www.su.lt/vsm-

Parašykite komentarą