«

»

Gru
10
2014

Krašto apsaugos savanoriai

IMG_3462IMG_3457Lapkričio 26 d. mūsų gimnaziją aplankė Krašto apsaugos savanorių pajėgų atstovai iš Pakruojo.  Savanoriai supažindino dešimtų bei vienuoliktų klasių mokinius su krašto apsaugos tarnyba. Mes sužinojome, jog savanoriai dalyvauja tarptautinėse operacijose, padeda gyventojams stichinių nelaimių ir katastrofų metu, prireikus sustiprina reguliariosios kariuomenės vienetus, o kilus grėsmei Lietuvoje yra pasirengę vykdyti gynybines užduotis ir suteikti paramą sąjungininkų pajėgoms. Savanoriu galima tapti nuo 18 iki 55 metų. Tuo pačiu metu yra įgyjama ir specialybė. Po pristatymo turėjome galimybę pamatyti ir patys palaikyti rankose pistoletą Colt M1911A1, automatą A4MT, snaiperinį ginklą M14, kulkosvaidį FN MAG, granasvaidį CG M2 bei minosvaidį M60.

2gb mokinė Indrė Radzivonaitė

Parašykite komentarą