«

»

Gru
15
2014

Šiaulių „Rūtos“ saldainių fabrike

 Gruodžio 4 dieną 2gb ir 3g klasės mokiniai vyko į Šiaulių „Rūtos“ saldainių fabriką. Mokinius „Rūtoje“ pasitiko gidė, kuri visus pavaišino šokoladukais ir supažindino su fabriko istorija bei gaminiais. Mes išvydome kakavos medžius, susipažinome su trijų rūšių kakavos pupelėmis. Labiausiai visų dėmesį atkreipė indėnas, stovintis kampe. Taip pat sužinojome, iš kokių puodelių šokoladą gėrė moterys ir vyrai senovėje, kokie buvo pirmieji gaminiai ir jų įpakavimas. Be to, turėjome galimybę pažaisti smagų žaidimą interaktyvioje lentoje. Vėliau žiūrėjome filmą apie „Rūtos“ fabriko įkūrimą ir veiklą iki šių dienų. Pasibaigus filmui, prasidėjo pati laukiamiausia ir smagiausia dalis – saldainių gaminimas. Visi galėjome pasigaminti kuo įvairiausių saldainių su marcipanu, vaisiais, riešutais ir kitomis duotomis medžiagomis. Juos vežėmės namo. Visi esame labai patenkinti šia labai saldžia išvyka ir dėkojame ne tik fabriko darbuotojams, kurie mus labai šiltai priėmė, bet ir mokytojoms Dianai Freibergienei ir Laimai Almonaitienei, kurios suorganizavo kelionę.

2gb klasės mokinė Mintarė Simonaitytė

Parašykite komentarą