«

»

Sau
26
2016

Akcija ,,Padovanok kraujo – išgelbėk 3 gyvybes“

Donorystė – tai galimybė atiduoti dalelę savęs, savo kraujo, kad kiti galėtų gyventi. Į šią kilnią akciją įsijungė 5 mūsų gimnazijos mokinės ir 6 darbuotojai, kurie sausio 20 dieną, atvykus į gimnaziją Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo Šiaulių kraujo surinkimo brigadai, suvokė savo pilietinę pareigą, sąmoningai prisidėjo prie kilnaus tikslo – žmogaus gyvybės ar sveikatos gelbėjimo- ir neatlygintinai davė savo kraujo. Kraujo surinkimo brigada džiaugiasi gimnazijos mokiniais ir darbuotojais, kurie suprato šios kilnios misijos svarbą ir aktyviai prie jos prisidėjo. Svarbiausia nepamiršti, kad gavimas susijęs su davimu. Nė vienas nežinome, kada paaukotas kraujo lašas gelbės ir mūsų gyvybę.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Almonaitienė