«

»

Lap
29
2016

Mokyklos sportininkų sėkmė


Š.m. lapkričio 17 d. Pakruojo rajono sporto centro salėje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų 2004 m. gimusių ir jaunesnių berniukų kvadrato varžybos. Savo mokykloms atstovavo Rozalimo, Balsių, Pašvitinio ir Žeimelio gimnazijos mokiniai.  Vadovaujami mokytojos E.Saudargaitės šiose varžybose žeimeliečiai užėmė 1-ąją vietą, rozalimiečiai 2-ąją, balsiečiai 3-ąją.

Žeimelio gimnazijos berniukai šeštadienį (lapkričio 19d.), vadovaujami mokytojo V. Padgurskio, atstovavo rajonui Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų  kvadrato zoninėse varžybose Gataučiuose, Joniškio rajone. Čia 5-6 klasių mokinių komanda susitiko su Pasvalio rajono Vaškų gimnazijos ir Joniškio rajono Gataučių M. Katiliūtės pagrindinės  mokyklos komandomis. Žeimelio gimnazijos berniukai buvo nenugalimi, laimėjo 1-ąją vietą ir iškovojo teisę atstovauti  rajonui kitame etape.

Kūno kultūros vyr. mokytoja Eglė Saudargaitė