«

»

Vas
28
2017

Stalo teniso turnyras -užimtumas pertraukų metu

tenisasMokinių užimtumas pertraukų metu viena iš opiausių problemų. Mūsų gimnazijoje suorganizuotas stalo teniso turnyras pagyvino pertraukas tiek dalyviams, tiek žiūrovams.  Norą dalyvauti turnyre pareiškė 18 vaikinų. Jie buvo suskirstyti į dvi grupes : 5-8 klasių ir 1g-4g klasių. Šio turnyro metu vaikinai mokėsi bendradarbiauti tarpusavyje, derinti laiką ir naudingai leisti pertraukas. Jaunesniųjų grupėje  III vietą iškovojo  Tautvydas Bartkus, II vietą –Nedas Paplauskas. 1g – 4g klasių tarpe III vietą laimėjo Edvinas Prociukas, II vietą – Gedas Kazėnas.  Turnyro nugalėtojais  tapo broliai  Bajoriūnai- septintokas Domas ir vienuoliktokas Rokas.

Kūno kultūros vyr.  mokytoja Eglė Saudargaitė

(Fotografijos E. Vyšniauskaitės ir O. Usonytės)