«

»

Geg
08
2017

Pradinukų mamyčių šventė

Su gražiausiomis gėlėmis, palinkėjimais ir nuoširdžiomis šypsenomis praėjo gražiausia gegužės mėnesio šventė- Motinos diena.  Mūsų mokyklos pradinukai šiai šventei kruopščiai ruošėsi iš anksto: gamino nesudėtingas dovanėles, repetavo dainas, šokius ir eilėraščius. Susijaudinę, pasipuošę, nekantriai laukdami ateinančių mamų ketvirtadienį mokiniai šurmuliavo aktų salėje.

Koncerto vedėjai, trečios klasės mokiniai Žydrūnė Guževičiūtė ir Kristupas Kaziulis, gražiomis eilėmis pasveikino visas mamas ir močiutes ir kvietė į sceną atlikėjus. Pirmokėlė Urtė padeklamavo Ramutės Skučaitės eilėraštį ir kartu su klasės draugais smagiai padainavo Lauros Remeikienės dainą „Mano močiutė turi smuikelį“. Antrokų pasirodymą pradėjo Meilė Gurgždytė Reginos Noreikienės vaikiškai nuoširdžiu eilėraščiu „Dovana mamytei“. Tada nuskambėjo Lauros Remeikienės daina „Tuk, tuk, širdele“. Visoms mamytėms ir močiutėms trečios klasės mokiniai skyrė eiles ir inscenizuotą Neringos Čereškienės garsiąją „Mamos suknelę“. Ketvirtokai skambiai  ir svajingai traukė „Valsą mamai“, po to smagiai sušoko liaudies šokį „Noriu miego“.  Trumpas, bet labai emocingas mokinių koncertas baigėsi. Tada visų laukė siurprizas, kurį paruošė antrokų mokytoja Lena Zapalskienė ir mokinių mamos: D. Gurgždienė, D. Gasėnienė, I. Butienė, A. Bitaitienė, I.Macevičienė ir M. Varneckienė. Jos persirengė… mažomis mergytėmis ir  padainavo vaikišką dainelę mamytei. Tai buvo tikrai  netikėta ir labai žavu.

Šiltai ir nuoširdžiai susirinkusias mamas ir močiutes pasveikino direktorės pavaduotoja L. Almonaitienė. Ji padėkojo už meilę ir rūpestį vaikams, palinkėjo ir toliau būti mylinčiomis ir mylimomis.  Šventė baigėsi. Mamos buvo pakviestos į klases, kur vaikai joms įteikė  savo gamybos dovanėles.

Pradinių klasių mokytoja                   Onutė Grigaliūnienė