«

»

Geg
17
2017

Rajono kaimo vietovių lengvosios atletikos varžybos

Gegužės 11 dieną kartu su mokytoju V.Padgurskiu gimnazijos mokiniai važiavo į Pakruojį, į rajono kaimo vietovių lengvosios atletikos varžybas. Gimnazistams šios varžybos buvo sėkmingos, laimėta 13 medalių ir viena taurė.  100 m. bėgimo rungtyje Paulina Riekumaitė iškovojo pirmąją vietą, Emilis Čirvinskas – antrą vietą, Dovilė Dragūnaitė ir Rokas Bajoriūnas– trečią vietą;  rutulio metimo rungtyje Domantas Bružas– pirmą vietą, Laimis Sinkevičius – antrą vietą, Justas Kazakevičius – trečią vietą.  Edvinas Prociukas 400 m. bėgimo rungtyje buvo greičiausias –laimėjo pirmą vietą, Sandra Lukošiūnaitė šioje rungtyje liko antra. 1 kilometro bėgime pirmą vietą iškovojo Robertas Pintulis, Giligeda Prociukaitė ir  Lukas Stašys – trečią vietą. Iveta Cibulytė šuolyje į tolį laimėjo pirmą vietą.

Vaikinų komanda iškovojo pirmos vietos taurę ir kelialapį į Šiaulius. Šiauliuose varžybose jie atstovaus savo rajonui. Merginų komanda bendroje komandinėje įskaitoje liko antra.

 

2 g klasės mokinė Vaineta Stremilaitė