«

»

Geg
17
2017

Viktorina „Biblioteka kuprinėje“

Gegužės 10 dieną aktų salėje vyko šių mokslo metų skaitymo skatinimo projekto „Biblioteka kuprinėje“ uždarymas. Uždarymo proga 6 – 8 klasių mokiniams buvo surengta viktorina iš skaitytų knygų. Viktoriną vedė bibliotekininkė V. Gribienė, o komisiją sudarė lietuvių kalbos mokytojos. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkta komanda po penkis skaitytojus, o vienas atstovas bandė laimę mesdamas kauliuką, iškritęs skaičius lėmė klausimą komandai ir klasės vietą viktorinos rezultatų lentelėje. Likę klasių mokiniai tapo savo komandų sirgaliais. Šiai viktorinai buvo pasirengę visi – komandos puikiai atsakinėjo, o sirgaliai buvo paruošę puikių klausimų kitoms komandoms. Nors klausimai buvo nelengvi, salėje tvyrojo gera nuotaika ir aidėjo juokas. Viktoriną laimėjo 8 ir 6 klasės, o 7 klasei nepasisekė – ji pralaimėjo vienu tašku.

Renginį vainikavo dovanos patiems geriausiems 6-8 klasių skaitytojams: šeštokams-Ernestai, Gediminui, Žygimantui; septintokams-Benediktui, Domui; aštuntokams- Erikui ir Karoliui.

7 klasės mokinė Beata Kazakevičiūtė