«

»

Bir
14
2017

Linksma vasaros pradžia stovykloje

Kasmet mūsų mokykloje, pasibaigus mokslo metams, stengiamasi socialiai remtinų šeimų vaikams sudaryti sąlygas bent vieną savaitę turiningai ir aktyviai pailsėti. Šią vasarą į stovyklą susibūrė dvylika 1- 5 klasių mokinių. Visą savaitę kasdien vaikai buvo užimti vis kitokia veikla. Pirmadienį jų laukė Kūrybos diena. Kartu su mokytojomis D. Freibergiene ir I. Nogobodiene mokiniai kūrė stovyklos šūkį- skanduotę, šokį ir dainą stovyklos uždarymui, komandų prisistatymus ir, žinoma, stovyklos pavadinimą. Pasivadinę „Vasariniais burbuliukais“ stovyklautojai Išvykos dieną su mokytojomis R. Ovaldaite ir G. Jutinskaite išvyko apžiūrėti garsiosios ūkininko G. Ališausko sodybos.  Sveikatingumo dieną su mokytojais O. Grigaliūniene ir V. Padgurskiu vaikai prisiminė pagrindines saugaus elgesio ir  higienos taisykles. O kadangi sportas- sveikata, visi daug, įvairiai ir intensyviai sportavo. Ekskursijos dieną mokytojos N. Bernotaitė ir R. Orlienė išvežė stovyklautojus į Pasvalio rajoną, vaikai aplankė Girnų muziejų,Smegduobių parką, lipo į Riaubonių piliakalnį ir susipažino su mini zoologijos sodo gyventojais. Paskutinę Turizmo dieną  mokytojos D. Freibergienė ir I. Nogobodienė ne tik nuvežė mokinius apžiūrėti Kūkų kaimo etnografinės sodybos, bet ir organizavo stovyklos uždarymo šventę ir apdovanojimus. Ne vienam stovyklautojui tikriausiai norėjosi, kad tokia šauni stovykla tęstųsi visą vasarą.

 

Pradinių klasių mokytoja                              Onutė Grigaliūnienė