«

»

Spa
25
2017

Pradinukai susitiko su policijos pareigūne

Pirmokai jau beveik du  mėnesius kasryt skuba  į mokyklą. Kai kurie jau ateina vieni. Jų tėveliams, mokytojams rūpi, kad vaikai saugiai pasiektų mokyklą ir sveiki  grįžtų namo. Spalio 23 d.  mūsų  gimnazijos pirmokai susitiko su Pakruojo rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne  Nida Mažeikaite. Pareigūnė  mokiniams pravedė saugaus elgesio pamokėlę. Priminė saugaus elgesio  taisykles: kaip elgtis gatvėje, užmiesčio kelyje, kaip ir kur laukti autobuso, kaip saugiai pereiti gatvę išlipus iš autobuso ir kt. Mokiniai,  įtvirtindami žinias, atliko nesudėtingas užduotis. Visi renginio dalyviai gavo dovanėlių.

Užsuko pareigūnė ir pas ketvirtokus. Ji draugiškai pabendravo su mokiniais. Jos tikslas buvo patikrinti, ar mokiniai nešioja atšvaitus. Mokinių, kurie neturėjo atšvaitų, buvo nedaug. Pareigūnė jiems priminė, kad atšvaitus nešioti būtina, todėl neturintiems atšvaitų juos padovanojo, taip pat kartu su vaikais aptarė,  kaip taisyklingai juos užsidėti.  Vaikai pažadėjo būti drausmingi kelyje, nešioti atšvaitus, būti atsargūs ir matomi tamsiuoju paros metu.

Dėkojame pareigūnams už bendradarbiavimą.

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Bernotaitė