«

»

Spa
10
2017

Susitikimas su gaisrininkais

Šių metų rugsėjo 14 d. mūsų gimnazijoje per trečią pamoką vyko civilinės saugos pratybos- evakuacija gaisro metu. Per pamoką išgirdę įspėjamąjį signalą  mokiniai kartu su mokytojais pro evakuacinius išėjimus sparčiu žingsniu išskubėjo iš mokyklos pastato, susirinko sporto aikštyne, kur atsakingas asmuo žymėjo išėjusiųjų skaičių.
Po pratybų mokiniai  susitiko  su Pakruojo  priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais.  Vaikai iš arti pamatė gaisrininkų mašinas. Mažiesiems   smagiausia buvo  pasimatuoti gaisrininko aprangą, užsidėti šalmą. Susitikimo metu gaisrininkai ne tik supažindino vaikus su gaisrininkų automobiliu, bet ir aiškino apie saugų elgesį su ugnimi bei ką daryti gaisro atveju.

Gaisrininkai papasakojo ir apie savo profesiją. Jie  visada turi būti pasirengę iškvietimams ir sudėtingiems atvejams. Norint tapti gaisrininku reikia būti fiziškai stipriam, turėti gerą sveikatą, greitai reaguoti, priimti teisingus sprendimus, būti drąsiam.

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Bernotaitė