«

»

Sau
02
2018

„Jaunųjų žvaigždučių“apdovanojimas

2017 m. gruodžio 15 d. Pakruojo kultūros centre vyko tradicinis jaunimo apdovanojimo renginys „Jaunosios žvaigždutės“, kurio tikslas-pristatyti visuomenei gabius ir talentingus jaunus Pakruojo rajono žmones. Visą savaitę  buvo galima siūlyti  talentingus, gabius ir vertus apdovanojimo gimnazijos mokinius. Mokinių tarybos ir gimnazijos administracijos pritarimu apdovanoti buvo išrinktos 3g klasės mokinės Dominyka Gulbinaitė ir Žavinta Butaitė. 3g klasės mokinė Dominyka Gulbinaitė buvo nominuota „Metų kūrėja“ už aukštus pasiekimus technologijų olimpiadose, iniciatyvumą, kūrybiškumą ir atkaklumą įgyvendinant užsibrėžtus tikslus. 3g klasės mokinei Žavintai Butaitei už aukštus pasiekimus moksle ir fotografijos konkurse, aktyvią kraštotyrinę veiklą bei atkaklų užsibrėžtų tikslų siekimą skirta nominacija  „Metų pasiekimas“. Šios gabios mokinės gavo ne tik „Jaunųjų žvaigždučių“apdovanojimus, joms padėkas įteikė ir Lietuvos Respublikos seimo narys, Valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas Prof. Arūnas Gumuliauskas. Merginų pasveikinti atvyko Žeimelio seniūnė Vitalija Dobrovolskienė, auklėtojas Jonas Petraitis bei draugai Donatas, Olivija, Evelina, Deimantė, Ugnė.

3g klasės mokinė Olivija Usonytė