«

»

Sau
10
2018

Mokyklos bibliotekoje naujos knygos

naujos knygos bibliotekai
Mokyklos biblioteka pasipildė naujais leidiniais. Įsijungus į Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamą akciją „Knygų Kalėdos“ mokyklos biblioteka dovanų gavo 19 knygų. Tai „Lietuvos ateitis“(2016), E. Barauskienės „Tolimkiemio sodininkas“(2014), C. Hopkins „Bičiulių pasimatymai“ serijos knygos, S. Lean „Šimtasis žirgas“ (2017), A. Noėl „Nemirtingųjų“ serijos knygos ir kt. Knygas dovanojo Žeimelio žemės ūkio bendrovė, mokytojai: Rita Ovaldaitė, Aldona Plakbarzdienė, Laima Almonaitienė, Diana Freibergienė, 4g kl. mokinė Nora Druktenytė, buvusi mokyklos mokinė Dalia Norvaišienė, 2 kl. mokinės Urtės tėtis Rimantas Bernotavičius.

Taip pat naujų knygų įsigyta ir iš mokyklai skirtų gyventojų 2% pajamų mokesčio . Nupirktos 25 knygos.  Daugiausia leidinių skirta 1-6 kl. mokiniams. Tai H. Webb serijos knygutės: „Pajūrio šuniukas“ (2017), „Pagrobta katytė“ (2017), R. Scotton serijos knygutės: „Katinėlis Juodis, Krisk, sniegeli!“ (2017), „Katinėlis Juodis, Nedorėlis lietutis“ (2017), V. Šidlausko „Ulfas ir stebuklinga barzda“, I. Pavilionytės „Didžiosios tvoros paslaptis“(2017) ir kt. Vyresniesiems skaitytojams patiks J. Williams knyga „Stouneris“ (2017), R. Kmito „Pietinia kronikas“(2017). Prieš įsigyjant naujas knygas, įvertinamas jų aktualumas, ugdomasis turinys, perskaitomos anotacijos bei rekomendacijos, atsižvelgiama ir į mokinių norus.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė