«

»

Vas
19
2018

Žeimelio seniūnijos krepšinio turnyras, skirtas Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti

Vasario 14 dieną gimnazijos sporto salėje rungtyniavo 4 komandos. Atvyko svečių: Pasvalio rajono Vaškų gimnazistai, vadovaujami kūno kultūros mokytojo Virginijaus Račkausko, Pakruojo sporto centro krepšininkai, vadovaujami Svajūno Ragaišio, Žeimelio žemės ūkio mokyklos komanda, vadovaujama Vaidilio Jurėno ir Žeimelio gimnazijos krepšininkai, vadovaujami Virginijaus Padgurskio.

Turnyro atidarymo pradžioje krepšininkai sugiedojo valstybės himną. Sportininkus pasveikino Žeimelio seniūnė Vitalija Dobrovolskienė. Pertraukų metu šoko merginų grupė, vadovaujama ŽŪM kūno kultūros mokytojos Vilmos Plačiakienės. Vienos pertraukos metu neoninių lempų apšvietimo pritemdytoje salėje šou surengė Žeimelio jaunieji krepšininkai.

Pirmiausia susikovė Žeimelio ir Vaškų gimnazijų komandos. Kova buvo apylygė. Vėliau išryškėjo Žeimelio gimnazistų pranašumas. Žeimeliečiai laimėjo rezultatu 44:23. Žeimelio žemės ūkio mokyklos krepšininkai iki paskutinės minutės priešinosi Pakruojo sporto centro krepšininkams. Vis dėlto rezultatu 33:31 pergalę šventė pakruojiečiai. Įnirtinga kova vyko dėl pirmos – antros vietų tarp Žeimelio gimnazijos ir Pakruojo sporto centro krepšininkų. Varžybų pradžioje geriau sekėsi pakruojiečiams: jie įsiveržė į priekį 11 taškų skirtumu. Po minutės pertraukėlės žeimeliečiai pradėjo mažinti skirtumą ir rezultatu 55:41 laimėjo išties sunkias varžybas.

Turnyro nugalėtoja tapo Žeimelio gimnazijos komanda, nepralošusi nei vienų varžybų. Antrą vietą užėmė Pakruojo sporto centro krepšininkai, trečią vietą užėmė Žeimelio žemės ūkio mokyklos krepšininkai. Komanda nugalėtoja apdovanota Žeimelio seniūnijos taure, medaliais, diplomu . Visi prizininkai apdovanoti Žeimelio seniūnijos diplomais, medaliais. Visiems turnyro dalyviams įteiktos specialios Žeimelio seniūnijos dovanos. Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti ir taurėmis apdovanoti krepšininkai: Vaškų gimnazijos atstovas Arnoldas Ožalinskas, pakruojietis Tomas Jaruševičius, Žeimelio ŽŪM atstovas Lukas Rudzinskas, Žeimelio gimnazijos atstovas Rokas Rudzinskas. Tritaškius metimus taikliausiai mėtė pakruojietis Justas Simanavičius. Baudas taikliausiai mėtė Vaškų gimnazijos krepšininkas Mantas Grigelionis.

Žeimelio seniūnijos sporto organizatorius
Virginijus Padgurskis

Nuotraukoje – turnyro nugalėtojai Žeimelio gimnazistai
krepsinis