«

»

Kov
19
2018

Aštuntokų pamoka pradinukams

Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai– mes, aštuntos klasės mokinės, pasisiūlėme 1 – 4 klasių mokiniams pravesti pamokas apie Lietuvą. Pamokose buvo trumpai  priminti Kovo 11-osios įvykiai, aptarta, kas mums yra Lietuva ir kodėl ji mums tokia brangi, kokia neįkainojama vertybė yra laisvė. Viktorinos „ Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?“ metu vaikai prisiminė ir praplėtė savo žinias apie Tėvynę, turėjo galimybę prie Lietuvos žemėlapio parodyti savo geografinį išprusimą. Mokinius sudomino įdomiausi faktai apie Lietuvą. Pirmokai ir antrokai piešė, žaidė žaidimus. Trečios ir ketvirtos klasių mokiniai dirbo grupėse bei diskutavo. Džiugu, kad jau pradinukai žino, kuo norėtų būti ateityje. Antrokai ketina savo ateitį sieti su Lietuva, nuolatos garsinti savo gimtąją šalį ir skleisti Lietuvos vardą. Linkime, kad šios vaikų svajonės išsipildytų ir nesikeistų.

Mums šios pamokos–galimybė susipažinti su mokytojo profesija,  praplėsti savo žinias apie Lietuvą.

Aštuntokės