«

»

Kov
06
2018

Liaudies dainos vizualizacijos konkursas

Liaudies dainos vizualizacijos konkursas – renginys, kviečiantis į liaudies kultūrą pažvelgti kitu kampu, atrasti ją iš naujo, pasitelkiant inovatyvias raiškos priemones.  Vyresniųjų klasių gimnazistai Donatas Bitaitis, Rokas Rudzinskas ir Olivija Usonytė, vadovaujami muzikos mokytojos Irminos Nogobodienės, vizualizacijos konkursui sukūrė muzikinį modernizuotos liaudies dainos klipą Modestyno kūriniui „Kas man supa“. Internetiniu balsavimu iš 17 dalyvių mūsų darbas pateko į dešimties finalistų sąrašą. Vasario 15 dieną Šiaulių kino teatre „Forum Cinemas“  vyko finalinių darbų peržiūra. Prizines vietas užėmė Šiaulių universiteto gimnazijos, Naujamiesčio gimnazijos ir Šiaulių „Santarvės“ gimnazijos mokiniai. Dalyviams buvo įteiktos padėkos bei kitos dovanėlės.

3g klasės mokinė Olivija Usonytė