«

»

Bal
02
2018

Akcija „Savaitė BE PATYČIŲ“

Kovo 19-23 dienomis mūsų gimnazija, kaip ir dauguma Lietuvos mokyklų, dalyvavo VšĮ „Vaikų linijos“ inicijuotoje visuotinėje akcijoje „Savaitė BE PATYČIŲ 2018“. Šių metų „Veiksmo savaitės“ šūkis – „Kurią pusę pasirinksi tu?“ Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“, bendradarbiaudama su „Vaikų linija“ ir atsakingu verslu, pristatė mokiniams skirtą virtualų testą, kuris padės atpažinti netinkamą elgesį ir pasitikrinti, ar teisingai reaguojama į patiriamas ar stebimas patyčias. 5-1g klasių mokiniai teisingai užpildę šį testą gavo diplomą.
Klasių valandėlių metu buvo kalbama apie draugystę, pagarbą kitam, pasitikėjimą. 7-8 klasių mokiniai vyko į Pakruojo sinagogą žiūrėti filmo ,,Gerumo stebuklas“.  Bendri filmo įspūdžiai ir vertinimas bus aptarti etikos pamokoje. Labai svarbu laiku pastebėti ir mokytis tinkamo reagavimo į patyčias. Kiekvienas iš mūsų yra kitoks, skirtingas,  ir tuo ypatingas bei vertingas. Pažindami kitus žmones, priimdami ir draugiškai elgdamiesi su kitais, ir patys tampame ,,turtingesni“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Almonaitienė