«

»

Lap
27
2018

Kultūrinė pažintinė diena Pakruojyje

Lapkričio 15 d. 1g klasės mokiniai ir jų auklėtoja puikiai praleido kultūrinę pažintinę dieną ir dalyvavo edukacinėje išvykoje. Pakruojo rajono Akmenėlių dvare mokiniai turėjo galimybę susipažinti su fotografijos istorija nuo XIX amžiaus iki šių dienų. Įdomu pamatyti, kokiu fotoaparatu ir kaip buvo fotografuojama daugiau nei prieš šimtą metų. Devintokus nuotaikingai pasitiko ir visą edukaciją „Senovinių fotografijų gamyba gyvai“ vedė fotografas Kęstutis Kumža. Stebėjome senovinių fotografijų gamybos procesą, kurio metu įvyksta mažas stebuklas. Visi galėjome pasipuošti RETRO stiliaus aksesuarais ir, žinoma, namo parsivežti tikrą, autentiškai padarytą senovinę fotografiją.
Pakruojyje šiuolaikinėje foto studijoje mus pasitiko Manta Bajelytė – Ražauskienė. Čia turėjome galimybę pamatyti pasiruošimą foto sesijai, studijos interjerą ir fotografės darbą fotografuojant. Edukacija „Šiuolaikinės fotografės veiklos“, laukiant didžiųjų metų švenčių,  buvo puiki mintis kalėdinei fotosesijai. Pasidarėme šventiškų ir nuotaikingų klasės ir individualių nuotraukų.
Buvo smagu ir vertinga sužinoti dar negirdėtų ir neregėtų dalykų apie fotografiją.

1g klasės seniūnė R. Šimaitytė