«

»

Lap
07
2018

Pradinukų kelionė į Vilnių

Šiais metais turėjome puikią galimybę antrokus, trečiokus ir ketvirtokus nuvežti į nemokamus kultūros paso organizuojamus renginius. Kelionei pasirinkome mūsų sostinę Vilnių, nes labai norėjome pamatyti Keistuolių teatro rodomą spektaklį „Pati labiausia pasaka”. Spektaklis visiems labai patiko. Mūsų mokinukai buvo drausmingi, įdėmiai klausėsi bei dalyvavo veiksme.
Visą dieną mus džiugino ir rudenėjanti gamta, todėl galėjome įkopti ir į Gedimino pilies bokštą, ir į Trijų kryžių kalną. Grožėjomės auksu nuklotomis pakalnėmis, tolumoje stūksančiais didžiuliais pastatais, bažnyčių bokštais. Grįždami Katedros link, atkreipėme dėmesį į senosios architektūros statinius, paminklus. Katedroje vaikščiojome tyliai. Keletas vaikų uždegė žvakeles ir pasimeldė už savo šeimą bei save.

Kelionė buvo netrumpa, bet labai smagi. Vyravo pakili nuotaika, o mokytojos ir mamytės, keliavusios kartu, matė, kad mokiniai moka dalintis ir gražiai sutarti.

Pradinių klasių mokytoja Rasa Orlienė