«

»

Lap
08
2018

Pyragų diena

Lapkričio 6 – ąją žiūrimiausia, socialiai atsakinga televizija TV3 jau devintą kartą organizavo „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą gražią iniciatyvą „Pyragų dieną“. Šią dieną visi geros valios žmonės buvo raginami iškepti pyragą ir už jo gabalėlius  paaukoti pinigų sergančių vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija 2018“. Pernai TV3 sulaukė šimtus nuotraukų su šventės akimirkomis, specialiame „Pyragų dienos“ žemėlapyje buvo pažymėta daugiau nei pusė tūkstančio vietų, kuriose kvepėjo pyragais, o geros valios žmonės per kelias dienas paaukojo beveik 30 000 eurų.

Šiais metais ir mūsų mokykla prisijungė prie šios kilnios akcijos. Tiek jaunesnių, tiek vyresnių klasių mokiniai nuklojo stalus savo keptais pyragais. Prasidėjus šventei, visi su malonumu skanavo vieni kitų keptus skanėstus, dalijosi receptais, šnekučiavosi, vaišinosi arbata ir, svarbiausia, nedvejodami aukojo pinigus.
Mokinių tarybos vardu norime padėkoti visiems mokiniams, mokytojams, mokyklos valgyklos virėjoms, tėvų komitetui ir darbuotojams, prisidėjusiems prie šios akcijos įgyvendinimo.

4g klasės mokinė Olivija Usonytė