«

»

Gru
06
2018

Ekskursija į Panevėžį

5-3g klasių labai gerai ir gerai besimokantys mokiniai vyko į Panevėžį ir apsilankė meninio stiklo studijoje. Mokiniai stebėjo,  kaip gaminami stiklo dirbiniai ir apžiūrėjo stiklo meno parodą. Jau antrą dešimtmetį gyvuojanti meninio stiklo studija „Glasremis“ savo veiklą pradėjo 2000 metais. Jos įkūrėjas – Remigijus Kriukas, gerai žinomas dailininkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, nuo 1985 m aktyviai dalyvaujantis tarptautiniuose stiklo meno simpoziumuose ir parodose. UAB „Glasremis“ komanda didžiuojasi turinti galimybę kurti taures geriausiems atletams, nusipelniusiems nominantams, geriausiems verslininkams.

Po to vykome į pramogų centrą ,,Babilonas“ žiūrėti meninio filmo ,,Bohemijos rapsodija“. Tai filmas apie legendinės ir iki šiol milijonus gerbėjų turinčios grupės „Queen“ lyderio Freddie Mercury istoriją.
Grįžome pilni įspūdžių ir  geros nuotaikos. Dėkojame su mumis kartu vykusioms pavaduotojai Laimai Almonaitienei ir socialinei pedagogei Daivai Ožalaitei.

Roberta Šimaitytė,  1g klasės mokinė, mokinių tarybos pirmininkė