«

»

Gru
03
2018

Išvyka į Šiaulius

17 gerai besimokančių I- IV klasių mokinių vyko į Šiaulius žiūrėti kino filmo  „Drąsusis elniukas Eliotas“. Visi liko sužavėti mažo elniuko milžiniška širdimi! Tai istorija apie mažytį arkliuką Eliotą, kuris turėjo svajonę būti dalimi elnių kinkinio, vežiojančio Kalėdų senelio dovanas po visą pasaulį. Eliotas susiduria su sunkiausiu sprendimu savo gyvenime: apginti draugus ar siekti svajonės ir išsaugoti Kalėdas?! Vaikai suprato, kad jam ir nereikia rinktis – juk didžiausiems svajotojams jų svajonės visada išsipildo! Jei nori pelnyti žmonių meilę, būk atidus ir geras kitiems. Elniuko istorija vaikų širdeles pripildė gėrio. Jie nuoširdžiai diskutavo apie Kalėdas, apie metą, kai norisi daryti daug gerų darbų. Telieka pažadus ištesėti ir laukti Kalėdų.

Mokytoja N. Bernotaitė