«

»

Gru
18
2018

Jaunosios žvaigždutės 2018

Gruodžio 14 d. Pakruojo kultūros centre vyko tradicinis jaunimo apdovanojimo renginys „Jaunosios žvaigždutės 2018“. Šio renginio tikslas – pristatyti visuomenei gabius, talentingus, iniciatyvius ir aktyvius jaunus Pakruojo rajono žmones (nuo 14 iki 29 metų). Siekiama, kad jie būtų žinomi, įvertinti ir apdovanoti už savo nuopelnus. Renginyje koncertavo svečiai iš Pasvalio (orkestras) ir šaunusis rajono jaunimas bei kolektyvai.

Šiais metais Žeimelio gimnazijos vokalinė – instrumentinė grupė tapo jaunimo apdovanojimų „Jaunosios žvaigždutės 2018“ nominacijos „Metų grupė“ nugalėtoja. Ši puiki grupė  nominaciją gavo už aktyvų dalyvavimą Žeimelio gimnazijos, miestelio, bendruomenės ir rajono koncertuose, kūrybiškumą ir iniciatyvumą puoselėjant rajono jaunimo kultūrinį gyvenimą.

Nuoširdžiai sveikiname grupės narius Danielę Lekavičiūtę, Gabiją Narkevičiūtę, Eliną Kaziulytę, Deimantą Dovidonį ir muzikos mokytoją Irminą Nogobodienę. Tariame ačiū už Žeimelio gimnazijos vardo garsinimą.

Roberta Šimaitytė,  1g klasės mokinė, mokinių tarybos pirmininkė