«

»

Sau
22
2019

Išvyka į aukštųjų mokyklų mugę

Sausio 17 dieną 3g ir 4g klasių mokiniai vyko į aukštųjų mokyklų mugę Kauno Žalgirio arenoje. Tai buvo 18-oji mokslo mugė, kurioje susitiko aukštojo mokslo atstovai, būrėsi esami ir būsimieji studentai. Renginyje aukštesniųjų klasių moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, turėjo galimybę susipažinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka. Labiausiai mokinių dėmesį patraukė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Vilniaus universiteto, Kauno technologijų universiteto ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto stendai. Kiekvienas mokinys galėjo pasikalbėti su esamais kurio nors universiteto ar kolegijos studentais, išgirsti jų patirtį. Prie šalies aukštųjų mokyklų prisijungė ir savo veiklą moksleiviams pristatė profesinio mokymo įstaigos, siūlančios gausų profesinio mokymo pasirinkimą, taip pat dalyvavo papildomos ugdymo institucijos, kurios konsultavo, kaip papildoma veikla gali būti naudinga stojant į aukštąją mokyklą. Šis renginys Žeimelio gimnazijos moksleiviams buvo įdomus ir naudingas.

Monika Bukytė, 4g klasės mokinė