«

»

Sau
08
2019

Akcija „Knygų Kalėdos“

Sausio 6 d. baigėsi aštuntą kartą Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojama akcija „Knygų Kalėdos“. Kaip ir kiekvienais metais akcijos metu buvo kviečiama dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Juk biblioteka padeda mums augti, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Šių metų akcijos šūkis „Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!“
Akcijos „Knygų Kalėdos“ metu mokyklos bibliotekai buvo padovanotos 26 knygos. Knygas dovanojo mokiniai, mokytojai, tėveliai. John Green „Vėžliai iki begalybės“, Krystal Sutherland „Mūsų širdžių chemija“, Aidas Jurašius „Pypas ir jo nutikimai“, Loreta Kavolė „Pašėlusiai keista klasė“ ir kitos knygos sudomins skirtingo amžiaus skaitytojus.
Dėkoju visiems, dovanojusiems knygas, ir kviečiu Naujus metus pradėti naujų knygų skaitymu!

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė