«

»

Sau
27
2019

Meninio skaitymo konkursas

Jau tapo gražia tradicija vieną sausio mėnesio lietuvių kalbos pamoką skirti raiškaus lietuviško žodžio deklamavimui ir skaitymui. Sausio 25 dieną į mokyklos biblioteką rinkosi skaitovės iš 5-12 klasių, kartu su mokytojomis paruošusios konkursui pačių gražiausių lietuvių poetų bei prozininkų tekstų, įdėjusios daug savo širdies šilumos ir tais jausmais norėjusios pasidalinti su žiūrovais. Konkursą vedė 3 g klasės mokinė Danielė Lekavičiūtė.  Reiklūs žiūrovai ypač atidžiai išklausė visas skaitoves: šeštokes M. Jašinskaitę, G. Cibulytę, E. Eidukaitę, septintokes M. Gasperavičiūtę, R. Čirvinskaitę, devintokes V. Vaičekonytę, S. Mikėnaitę, dešimtokę E. Kaziulytę, vienuoliktokę D. Dragūnaitę bei dvyliktokę O. Usonytę.  Nors kiekviena skaitovė puikiai deklamavo ir sulaukė aplodismentų, gimnazijos garbę rajone ginti vertinimo komisija patikėjo 6 kl. mokinei Evelinai Eidukaitei, 2 g kl. mokinei Vakarei Vaičekonytei ir 3 g kl. gimnazistei Dovilei Dragūnaitei. Visi linkime merginoms sėkmės.

Taip jau sutapo, kad konkurse klasėms atstovavo tik merginos, tad vaikinams linkime sėkmės kituose konkursuose bei drąsos pabandyti raiškiu žodžiu pasivaržyti kitąmet.

IMG_0804