«

»

Sau
27
2019

Tradicinis krepšinio turnyras Žeimelio žemės ūkio bendrovės prizams laimėti

2019-01-23 vykusiame krepšinio turnyre  Žeimelio žemės ūkio mokyklos sporto salėje rungtyniavo 4 komandos. Atvyko sportininkų iš Linkuvos ir Vaškų gimnazijų. Žeimeliui atstovavo mūsų gimnazijos ir Žeimelio žemės ūkio mokyklos krepšininkai. Pirmi žaidė Linkuvos gimnazistai ir Žeimelio žemės ūkio mokyklos mokiniai. Po atkaklios kovos rezultatu 29:25 pergalę iškovojo linkuviečiai. Antri aikštelėje rungtyniavo Žeimelio ir Vaškų gimnazistai. Pirmą kėlinį varžybos vyko taškas į tašką. Antrame kėlinyje tiksliau sužaidė ir pataikę kelis tritaškius metimus pergalę rezultatu 21: 11 iškovojo Žeimelio gimnazistai. Atkakli kova vyko dėl II – III vietų. Vaškų krepšininkai sužaidė gan tiksliai ir kovingai. Pirmas kėlinys vyko taškas į tašką. Antrame kėlinyje pagreitinę žaidimą pergalę iškovojo Vaškų gimnazistai rezultatu 35:27. Galutinė prizininkų rikiuotė yra tokia: I vieta – Žeimelio gimnazistai, II vieta – Vaškų gimnazistai, III vieta – Linkuvos gimnazistai. Prizininkai apdovanoti Žeimelio žemės ūkio bendrovės įsteigtais prizais – medaliais. Komanda nugalėtoja – Žeimelio gimnazijos komanda – apdovanota įspūdinga taure.

Pagal turnyro nuostatus komandos turėjo po teisėją. Teisėjavimas buvo labai kokybiškas. Turnyre labai gerai teisėjavo Tautvydas Kizinis iš Steigvilių, jam teko pagrindinis krūvis. Rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Žeimelio ŽŪM krepšininkai Gvidas Šliažas, Gabrielius Angelas, Vaidotas Mačiulis, Linkuvos gimnazistai Vakaris Balčiūnas, Mantas Barškėtis, Vaškų gimnazistas Klaidas Bulnis, Žeimelio gimnazistai Vytautas Beinoras, Deimantas Dovidonis, Aldas Bukys, Egidijus Kazakevičius. Atskirą padėką reikia pareikšti varžybų protokolus rašiusioms Žeimelio gimnazijos septintokėms: Skaistei Dovidonytei, Kornelijai Strelčiūnaitei, Emai Sidaugaitei.

Turnyro organizatorius– Žeimelio gimnazijos kūno kultūros mokytojas Virginijus Padgurskis