«

»

Sau
22
2019

Žiemos dovanos trečiokams

Sausio mėnuo trečios klasės mokiniams buvo dosnus diplomų, padėkos raštų ir net atminimo dovanėlių.
Milda Dragūnaitė ir Eimis Adomaitis dalyvavo tarptautinėje virtualioje mokinių darbų parodoje „Šimtašakis tautosakos medis‟ ir gavo padėkas už prasmingą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio paminėjimą, tautos tapatumo vertybių stiprinimą ir etnokultūrinio paveldo saugojimą.
Kamilė Matiejauskytė ir Lukas Remeikis dalyvavo respublikiniame informatikos konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka‟. Abu mokiniai tapo nugalėtojais mokinių iki 10-ies metų grupėje. Jie buvo apdovanoti diplomais, kvietimais į zoologijos sodą, pasakų knygomis ir skirtukais.
Tarptautinėje pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje- konkurse „Spalvoti žodžiai‟ dalyvavo Kornelija Kilinskaitė ir Kamilė Matiejauskytė. Konkursas buvo skirtas vaikų poetės V. Palčinskaitės 75-erių metų sukakčiai paminėti. Mergaitės už savo iliustracijas eilėraščiams gavo spalvingas padėkas su poetės autografu ir palinkėjimais bei skirtukus knygelėms.
Mes visi džiaugiamės gražiais savo klasės mokinių pasiekimais.

Trečios klasės mokytoja Rasa Orlienė