«

»

Vas
01
2019

Pirmokai mokyklos bibliotekoje

Sausio 30 d., po keturių pamokų, mokyklos bibliotekoje susirinko pirmokai su klasės mokytoja Nijole Bernotaite bei mokytojos padėjėja Laimute Radavičiene. Visada labai laukiame šio susitikimo, nes po jo bibliotekos skaitytojų gretas papildo nauji nariai. Šiemet pirmokų išties nemažai – 21 mokinys. Norinčius tapti tikrais knygų bičiuliais pirmokus su skaitytojo taisyklėmis supažindino penktokės: Urtė Bernotavičiūtė, Aistė Sidaugaitė, Žydrūnė Guževičiūtė ir Gabrielė Gumbelevičiūtė. Mergaitės suvaidino siužetą iš „Pepės nuotykių knygų šalyje“. Vyresnieji draugai, antrokai, parodė vaidinimą „Pelės graužikės“. Tai istorija apie dvi drauges pelytes, kurios irgi norėjo išmokti skaityti. Antrokus paruošė mokytoja Rita Ovaldaitė. Kad mažieji draugai skaitydami knygutes nelankstytų lapų, antrokai jiems padovanojo po gražų skirtuką.

Padėkoję antrokams ir penktokėms, pirmokai pratęsė pažintį su knygomis. Apžiūrėjo didžiausią ir mažiausią bibliotekos knygą, pavartė žaislines bei pasakų knygeles. Susitikimą užbaigėme žaidimu – knygų viršelių dėlione. Smagiai ir greitai prabėgo laikas. Pirmokai pažadėjo sugrįžti į biblioteką kitą dieną, kad neskubėdami galėtų išsirinkti patinkančią knygelę ir tapti tikrais knygų mylėtojais.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė