«

»

Kov
13
2019

Lietuviais esame mes gimę

Visoje Lietuvoje švenčiama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Ir mes, kaip Lietuvos piliečiai, privalome paminėti šią gražią ir svarbią Lietuvai dieną. Tokiais žodžiais šventę pradėjo ketvirtos klasės mokiniai Gintautė ir Karolis – Kovo 11-ąjai skirto šventinio renginio vedėjai. Pirmiausia pasirodė patys mažiausi šventės dalyviai pirmokai. Urtė ir Matas padeklamavo eilėraštukus apie gimtinę, Vytį, trispalvę, o klasės draugai dainavo dainą „Mano vardas – Lietuva“. Antrokai Augustė ir Lukas klasės pasirodymą pradėjo eilėraščių deklamavimu, o pabaigoje atliko dainą „Aš pasėjau ąžuolą“. Trečiokė Kamilė pasekė pasaką. O gausus būrys jos klasės draugų užtraukė dainą „Laisvė“. Jiems pritarė visi žiūrovai. Šventiniame koncerte pasirodė labai gražus duetas – Rugilė ir jos mamytė Daiva. Jos atliko lietuvių liaudies dainą. Užbaigė šventinį pasirodymą patys vyriausi pradinukai – ketvirtokai. Meilutė pasekė sakmę apie Žeimelį. „Lietuva –tai mūsų tėvynė, o Žeimelis – tėviškė“,- skandavo  visi klasės mokiniai ir, rankose laikydami trispalves vėliavėles, uždainavo dainą „Nupiešiu Lietuvą“. Renginio pabaigoje kūno kultūros mokytoja Eglė garbės raštais apdovanojo šaškių turnyro I- os vietos nugalėtoją V. Litvinską, II-os vietos nugalėtoją D. Myskov ir III- ios vietos nugalėtoją A. Rumbiną. Mokytoja R. Ovaldaitė visus šventės dalyvius pakvietė pažaisti nuotaikingą, smagų trispalvių balionų žaidimą. Mokiniai, nešini trispalviais balionais, patraukė atgal į klases.

Džiugu, kad patys jauniausi mokiniai didžiuojasi savo Tėvyne, nori būti svarbūs ir aktyvūs savo šalies gyvenimo dalyviai. Dėkojame pradinių klasių mokytojoms Lenai, Ritai, Nijolei ir Rasai už nuoširdų darbą ir pastangas rengiant mokinius gražiai šventei.

Mokytojų metodinės tarybos pirmininkė D. Freibergienė