«

»

Geg
29
2019

Išvyka į Pakruojo gaisrinę

Gegužės 29 d. mes, ketvirtos klasės mokiniai ir mūsų mokytoja Lena Zapalskienė, buvome Pakruojo gaisrinėje. Gaisrinėje išbandėme kai kuriuos ugniagesiui gelbėtojui būdingus dalykus. Važiavome gaisrinės mašina, purškėme vandenį iš laistymo žarnos, kvėpavome oru iš kvėpavimo kaukės, o mūsų klasės draugę Rugilę aprengė gelbėtojo apranga. Taip pat stebėjome, kaip treniruojasi ir dirba gaisrininkai! Mes susidomėjome gaisrininko profesija. Iš gaisrinės viršininko gavome dovanų „Bebriuko Ugniaus patarimų‟ knygelę. Knygutėje rašoma apie saugų elgesį, kaip išvengti gaisro. Perskaitę knygą turėsime išlaikyti egzaminą. Buvo labai įdomu ir smagu pamatyti ir patirti, kaip dirba gaisrininkai. Visi sakome ačiū klasės draugo Karolio tėčiui Vilmantui Bitaičiui už pravestą ekskursiją. Visi likome labai sužavėti ugniagesio darbu.

4 kl. mok. Fausta, Deividė ir Meilė