«

»

Geg
24
2019

Paskutinio skambučio šventė

Kaip ir kiekvienais metais, abiturientai savo gyvenimą mokykloje baigia aidint paskutiniam skambučiui. Tai svarbi jų gyvenimo diena– jie oficialiai žengia į naują, savarankišką gyvenimo kelią. Šiais metais šventė vyko gegužės 24 dieną po žydinčiais Žeimelio gimnazijos ąžuolais, melsvų balionų ir išskrendančių paukščių dekoracijų apsupty. Aidint mokykliniam skambučiui 22 mūsų gimnazijos abiturientus pasitiko visa mokyklos bendruomenė: mokytojai, mokiniai, tėvai ir atėję svečiai. Šventė prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu.  3g. klasės mokinės Dovilė Dragūnaitė ir Viktorija Kačerauskaitė vedė paskutinio skambučio šventę: skaitė eiles, palinkėjimus abiturientams. Įteikdama dvyliktokams padėkas, rimtą, bet šiltą žodį tarė ir mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė. Mokinių ir mokytojų širdis virpino grupės „BrėkštA“ atliekamos dainos. Abiturientus pasveikino ir 3g. klasės mokiniai – dainavo dainą „Tavo svajonė“, skaitė sveikinimo žodžius. Šventė tradiciškai baigėsi dvyliktokų testamento skaitymu.

3g klasės mokinė Dovilė Dragūnaitė