«

»

Geg
09
2019

Žodžio sparnai tavo sielai, Mama!

Kartu su pavasariu, su sodų žydėjimu, su gamtos pabudimu ateina pati gražiausia ir šilčiausia šventė – Motinos diena. Mama – pats gražiausias žodis žemėje. Gegužės 7 dieną Šiauliuose vyko respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų 1 – 4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkursas „ŽODŽIO SPARNAI TAVO SIELAI, MAMA“, skirtas Motinos dienai . Jame dalyvavo net 40 mokinių iš įvairių Lietuvos gimnazijų ir mokyklų. Mūsų gimnazijai konkurse atstovavo 2 klasės mokinė Kamilė Beinoravičiūtė ir 3 klasės mokinė Milda Kizlaitė. Renginys prasidėjo mokinių koncertu. Vėliau vyko pats konkursas. Mokiniai skaitė eiles atskirose klasių grupėse. Vaikai sakė pačius gražiausius eilėraščius ir juos skyrė savo mamytėms. Kol komisija skaičiavo balus ir rinko nugalėtojus, visi dalyviai dainavo dainą „ Aš širdyje labai myliu savo mamą“. 3 klasių I vietos laimėtoja tapo mūsų gimnazijos mokinukė Milda Kizlaitė. Ją paruošė mokytoja R. Orlienė. Savo amžiaus grupės nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, o kiekvienam dalyviui įteikti padėkos raštai ir nedidelės saldžios dovanėlės. Po mokinių apdovanojimų skaitovai linksmai leido laiką: šoko ir dainavo.

Logopedė D.Freibergienė