«

»

Bir
19
2019

Dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla

Gimnazijoje birželio 10- 14 d. veikė vaikų vasaros poilsio stovykla „Žiemgaliai“,  skirta 1-4 klasių mokiniams. Visą savaitę vaikai dalyvavo įvairiose veiklose mokykloje, vyko į pažintines išvykas, žygius. Mokiniams patiko projektinė veikla „Vaistažolės“, jos metu mokiniai turėjo atpažinti vaistažoles, surinkti informaciją apie jas, susisteminti, paruošti pristatymą. Antrą dieną mokinių laukė pažintinė ekskursija po Joniškėlio miestelį, Sakalų kalno lankymas. Trečią dieną vyko edukacinė veikla „Mažųjų dailininkų pleneras“. Stovyklautojai, patogiai įsikūrę Žeimelio miestelio centre, piešė senovinius namus, bažnyčią, įspūdingą ąžuolą, nupiešę surengė mokyklos bibliotekoje savo kūrybos darbelių parodą. Ekskursijos į Pasvalį metu stovyklautojai aplankė Girnų muziejų, Žalsvąjį šaltinį, daug sužinojo apie smegduobių atsiradimą, apžiūrėjo  Pasvalio krašto muziejaus ekspoziciją.  Patiko vaikams ir išvyka pėsčiomis prie Žeimelio tvenkinio. Išvykos tikslas – edukacinė veikla „Mažieji vandens ir pakrančių gyviai“. Vaikai aptarė, kas yra ekosistema, kokios galimos joje mitybos grandinės, stebėjo ir tyrinėjo vandens gyvius, augalus. Įsirengę laužavietę, mokiniai susipažino su jos priežiūra, saugaus elgesio taisyklėmis. Mažieji stovyklautojai pirmą kartą patys kepė dešreles. O kur dar įvairūs sportiniai žaidimai, estafetės. Smagu pasisupti, pabūti gamtoje. Savaitė pralėkė kaip akimirka, bet paliko gražių prisiminimų.

Mokytoja N. Bernotaitė