«

»

Bir
03
2019

Pradinukų pažintinė išvyka aplink Žeimelį

Birželio  3 dieną   1-4 klasių mokiniai surengė išvyką aplink Žeimelį. Išsispausdinome  Žeimelio planą, nusibraižėme maršrutą ir iškeliavome. Pirmiausia aplankėme liuteronų ir katalikų  bažnyčias. Po to patraukėme viena seniausių Bauskės gatve. Apžiūrėjome archiologinių kasinėjimų vietą, rekonstruojamą gatvę, naujai statomą tiltą.  Maršrutas tęsėsi Plytinės, Žaliąja  gatvėmis. Stabtelėjome ir pasigrožėjome ūkininko ožkytėmis.  Jos buvo labai nedrąsios. Kelionę tęsėme Kairelių, Stoties gatvėmis.Vaikai sužinojo, kad pro Žeimelį buvo nutiestas siaurukas,  važiuodavo traukinukas. Apžiūrėjome buvusį geležinkelio stoties pastatą.  Miestelyje daug gražiai tvarkomų sodybų. Visų akį traukė gražiai tvarkomas tvenkinys Sodų gatvėje. Apsilankėme Žeimelio technologijų ir paslaugų mokyklos kieme. Visiems labai patiko fontanas, traktoriukas, skulptūros. Ir apsukę didelį ratą Vytauto Didžiojo gatve grįžome į savo gimnaziją.Vaikai daug sužinojo apie gimtąjį miestelį. O grįžę savo įspūdžius aprašė ant išsikirptų pėdelių ir padarė įspūdingą stendą „Pažintinė kelionė aplink Žeimelį“.

Mokytoja N. Bernotaitė