«

»

Bir
14
2019

Skaitymo skatinimo projekto „Biblioteka kuprinėje” finalas

Birželio 11 dieną 6 klasės mokiniai sugrąžino knygas į kuprinę ir apibendrino visus mokslo metus trukusią veiklą. Pasidžiaugti yra kuo: perskaityta ne viena įdomi paaugliams skirta knyga,  per integruotas lietuvių k. ir informacinių technologijų pamokas perengti du knygų pristatymai, sugalvoti klausimai iš perskaitytų knygų, įvyko ne vienas knygų aptarimas. Po baigiamosios apklausos apdovanotos geriausios skaitytojos E. Adomaitytė ir E. Dovidonytė. Padėkos sulaukė ir klasės bibliotekininkės G. Cibulytė, E. Dovidonytė ir E. Eidukaitė, jos ne tik vykdė skaitymo priežiūrą, bet ir įgijo bibliotekininko įgūdžių.

Projektas šiais mokslo metais baigėsi, tačiau knygos laukia skaitytojų ir vasarą. Paskutinis projekto „Biblioteka kuprinėje” renginys vyko Žeimelio miestelio bibliotekoje.  Čia mokiniams bibliotekininkė pristatė vykdomus projektus,  kurie gali praturtinti vasaros laisvalaikį, o mokiniai pademonstravo, kaip moka susirasti norimą knygą. Belieka tikėtis, kad mokiniai ne tik skaitys, bet rudenį sugrįžę į klasę turės ką pasiūlyti ir kuprinei.

Lietuvių k. mokytoja
Be pavadinimo