«

»

Rgs
23
2019

Europos judumo savaitė 2019 gimnazijoje

Šių metų Europos judumo savaitės tikslas yra atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu bei tokio judėjimo naudą mūsų sveikatai ir aplinkai. Vaikščiojimas ir važiavimas dviračiu padeda išlaikyti sveiką širdį ir kūną.
Gimnazijoje šią savaitę vyko įvairios veiklos: 2g klasės mokiniai rytais prieš pirmą pamoką vedė kiekvienai klasei mankštą, ilgosios pertraukos metu visi norintys galėjo šokti. Mokytojas V. Padgurskis organizavo krepšinio varžybas. Judumo savaitės iššūkis gimnazijos bendruomenei – atskirose grupėse, t.y. 5 – 4g klasių mokiniai, mokytojai ir darbuotojai,  programėle fiksuoti nueitus žingsnius. Keturių dienų laikotarpyje savo rezultatus fiksavo 82 dalyviai, iš viso buvo nueiti 2 390 787 žingsniai. Klasių kategorijoje daugiausiai žingsnių įveikė -1g klasės mokiniai, antri – 3g kl, treti– 2g klasės mokiniai. Mokytojų grupėje geriausiai žingsniavo pradinių klasių mokytoja Rasa Orlienė, dailės ir technologijų mokytoja Inga Strižigauskienė, pavaduotoja ugdymui Laima Almonaitienė. Aktyviausiai žingsniavę darbuotojai– virėja Kristina Martinaitienė, ūkvedys Vytautas Daučionas, sekretorė Vida Šmitienė. Pradinukai galėjo rungtyniauti paspirtukų varžybose, jiems reikėjo ne tik smarkiai spirtis, bet ir perdėlioti stovelius. Greičiausiai trasą įveikė Lukas Dragūnas, Daugirdas Baškys, Eimis Adomaitis.
Džiugu, kad visą savaitę buvo galima pastebėti daugiau mokinių, važiuojančių dviračiu į mokyklą, daugiau vaikščiojančių ne tik pertraukų metu.

Fizinio ugdymo mokytoja Eglė Saudargė