«

»

Rgs
29
2019

Šventė Žeimelyje „Lionksms rudenins jomarks“

Visomis vaivorykštės spalvomis žaižaruojantis ruduo subūrė žeimeliečius prie naujojo turgelio rugsėjo 27 d.  Gimnazijos I -V klasių mokiniai visus sukvietė į šventę „Lionksms rudenins jomarks“. Prie šventės organizavimo prisidėjo ir Žeimelio bendruomenė. Šventė džiugino saldumynų įvairove, puikiais, šviežiais naminiais kepiniais, sūriais, riešutais, vaisių gausa… Galėjai paragauti plovo, atsigerti sulčių, arbatos. Netrūko gražių rankdarbių bei kitų darbelių. Mažieji turėjo galimybę pasijusti tikrais prekiautojais. O kur dar žaidimai, dainelės, eillėraštukai. Visiems labai patiko muzikos mokytojos Daivos sugalvotas žaidimas su karučiais vežioti cukinijas. Jomarkas atnešė visiems daug džiaugsmo ir paliko daug smagių įspūdžių. Dalinamės šventės akimirkomis. Dėkojame mokinių tėveliams už pagalbą, o D Gasėnienei už gražų šventės vedimą.

Mokytoja N. Bernotaitė