«

»

Spa
22
2019

Išvyka į spektaklį

Spalio 18 dieną grupė  mokinių iš 2g ir 3g klasių Šiaulių dramos teatre žiūrėjo spektaklį „Nebylys“, pastatytą pagal Vaižganto to paties pavadinimo apysaką.

2019 metai paskelbti rašytojo, Lietuvos kultūros veikėjo J. Tumo–Vaižganto metais. J. Tumo–Vaižganto 150-ųjų gimimo metinių paminėjimui ir buvo organizuota ši išvyka. Po rekonstrukcijos duris atvėrusiame teatre J. Vaitkaus režisuotą spektaklį žiūrėti buvo įdomu ir prasminga. Nuo pirmų spektaklio akimirkų visus pakerėjo nuostabi scenografija ir meistriška aktorių vaidyba–paukščių klegesys ir čiulbėjimas ant stogo. Paukščiai papasakojo tragiškai pasibaigusią dviejų jaunuolių draugystės istoriją  iš vieno XX a. pradžios Lietuvos kaimo. Žiūrovai pamatė, koks buvo senovėje gyvenimo būdas ir žmonių tarpusavio ryšys, taip pat suprato, kad laimės siekis ir jausmai visais laikais žmogui yra patys svarbiausi dalykai.S1