«

»

Lap
26
2019

Kultūros paso edukacinė veikla- marmuravimas

Lapkričio 25 dieną mūsų gimnazijoje vyko kitokios dailės pamokos: piešimas ant vandens arba marmuravimas. Jei norite mokslinio termino, tai šis menas vadinamas EBRU. Iš Radviliškio atvykusios moterys papasakojo mums apie šį meną, paaiškino, kaip ir ką darysime. Užsijuosėme prijuostes, užsimovėme pirštines. Pasirinktus dažus lašinome į plastikinę vonelę su vandeniu. Tada merkėme popierių į ją ir ištraukę jau galėjome gėrėtis savo darbeliu. Tai buvo maloniai nuteikiantis, atpalaiduojantis nuo įkyrių minčių užsiėmimas. Linksmiausia buvo tai, kad nereikia jokių gabumų. Patį gražiausią piešinį galima sukurti greitai ir paprastai. Tai tikrai nenuobodus užsiėmimas, nors man nelabai patinka dailės pamokos. Man ši pamoka suteikė daug gerų emocijų. Manau, jog ši programa tiktų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, ypač pavargusiems po sunkių darbų.
Dėkoju organizatoriams už puikią pamoką.

4 klasės mokinys Kajus Ždanko