«

»

Lap
28
2019

Pamoka apie literatūros kritiką A. Zalatorių

Šių metų lapkričio 15 dieną Žeimelio gimnazijoje vyko literatūrinė popietė, skirta lietuvių literatūros tyrinėtojui, kritikui, profesoriui Albertui Zalatoriui atminti. Gimnazijoje pranešimus skaitė kritiko duktė Eglė Zalatoriūtė, žurnalistas, redaktorius, skaitovas Juozas Šalkauskas, kuris yra kilęs iš Pakruojo raj., Kalpokų kaimo,  bei A. Zalatoriaus buvęs studentas, profesorius Dainius Vaitiekūnas. Šiame susitikime dalyvavo 1g- 4g klasių moksleiviai, mokyklos mokytojai.  Susitikimo sumanytojai dalinosi savo atsiminimais, įvairiais pasakojimais apie profesorių A. Zalatorių, skaitė jo kūrybos ištraukas, taip primindami kritiko išsakytas mintis apie literatūrą. Šios popietės metu prisiminėme garsų profesorių ne tik kaip nuoširdžią, visų gerbiamą asmenybę, bet kaip ir puikų mokytoją, gebantį įkvėpti ir ilgam išlikti kiekvieno atmintyje.

D. Lekavičiūtė, 4g klasės mokinė

z1