«

»

Gru
27
2019

Integruotos veiklos diena antroje klasėje

Gruodžio 19 d. antroje klasėje vyko netradicinės pamokos. Ši diena buvo skirta Kalėdų temai. Mokiniai gamino atvirukus ir mokėsi rašyti sveikinimus, susipažino su Kūčių papročiais ir tradicijomis. Prieš Kūčias įprasta nurimti, susimąstyti ir atsigręžti į praeitį. Juk tai šventė, kuri bene labiausiai apipinta įvairiomis paslaptimis ir tradicijomis. Kai kurie mokiniai pirmą kartą girdėjo apie Kūčių naktį prabylančius gyvulius ar šulinyje vynu virstantį vandenį.Vaikai sakė vienas kitam linkėjimus, traukė šiaudus iš po staltiesės norėdami sužinoti savo ateitį, žaidė. O į ketvirtą pamoką suėjo ir tėveliai. Vakaronės metu antrokai tėveliams parodė dviejų dalių spektaklį apie vilką, kuris iškrito iš savo knygos ir beieškodamas kelio atgal į pasaką sutiko Raudonkepuraitę. Šventės metu skambėjo dainos, eilėraščiai.

Noriu padėkoti tėveliams, kurie taip gausiai susirinko, suruošė skanių vaišių ir prigalvojo smagių užduočių bei žaidimų. Dėkoju muzikos mokytojai D. Gasėnienei ir padėjėjai L. Radavičienei. Gera buvo jausti visų bendrumą ir vieningumą.

Mokytoja N. Bernotaitė