«

»

Gru
01
2019

Netradicinė istorijos bei pilietiškumo pamoka „Bermontininkai“

Lapkričio 15 dieną 1g, 2g, 3g ir 4g klasės mokiniai „Žiemgalos“ muziejuje dalyvavo netradicinėje istorijos bei pilietiškumo pamokoje „Bermontininkai“, skirtoje legendinėms 1919 m. kautynėms už Lietuvą paminėti. Pamokoje taip pat dalyvavo Lygumų pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai, krašto apsaugos Savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6 – osios rinktinės savanoriai, dainavo Linkuvos kultūros centro atlikėjas Simonas Kilius, istorijas apie bermontininkus skaitė 1g klasės mokinės Karolina Kriščiūnaitė ir Deimantė Guževičiūtė, Šiaulių  universiteto istorijos fakulteto magistrantas Mantas Kremenskas ir 2g klasės mokinė Beata Kazakevičiūtė pristatė pranešimus apie bermontininkus mūsų krašte. Pamoka buvo užbaigta vėliavos iškėlimu Žeimelio aikštėje.

B. Kazakevičiūtė, 2g klasės mokinė