«

»

Gru
27
2019

Pradinukų išvyka į Šiaulių dramos teatrą

Gruodžio 20 d. 1 -4 klasių mokiniai vyko į Šiaulius. Vaikai žiūrėjo spektaklį „Didelė lietuviška pasaka“. Šis spektaklis kūrybiškai interpretuoja pasakas, sudėtas į pasakų rinktinę „Gulbė karaliaus pati“. Spektaklio kūrėjai siūlo netikėtą žvilgsnį į žinomas istorijas – kas nutiktų, jei vieną kartą susitiktų pasakų „Eglė žalčių karalienė“, „Devyniabrolė“, „ Dvylika brolių, juodvarniais lakstančių“, „ Gulbė karaliaus pati“ veikėjai? Taip spektaklis sukuria naują pasaką, kurioje pasirodo ne vienas pažįstamas pasakų rinktinės veikėjas. Spektaklio centre berniukas, kuris ieško laimingos pabaigos, patiria įvairių išbandymų, nuotykių, turi atlikti įvairias užduotis, kol galų gale trečiasis brolis Jonas jam atskleidžia pasakišką išmintį apie laimingą pabaigą – svarbu ne pati laiminga pabaiga, o įgyjamos patirtys ir vertybės. Ši pamokanti istorija vaikams patiko. Po spektaklio pasirodė Kalėdų Senelis. Pabendravę su juo, padainavę dainelę mažieji gavo dovanų. Pasigrožėję gražuole Šiaulių egle visi linksmi ir laimingi grįžo namo.

Mokytoja N. Bernotaitė